ضوابط و شرایط استفاده

جهت تامین حقوق کاربران محترم دانیون و راحتی آنان، قوانین و مقررات زیر وضع گردیده است. در صورتی که کاربری خلاف مقررات مشروحه زیر عمل نماید، مسئولين سامانه اين حق را دارند که محتوای تولید شده توسط آن کاربر و در برخي مواقع پروفایل اختصاصی آن کاربر را از سامانه حذف نمايند. همچنین در صورت محتوی مورد نظر را در صورت درخواست مراجع قضایی، به مراجع مربوطه تحویل دهد.
هرگونه تغییر در محتوای این قوانین از طریق منقضی به اطلاع كاربران خواهد رسید. لازم به ذکر است ثبت نام و ارسال سوال در این اپلیکیشن به منزله پذیرش قوانین زیر می باشد. در صورت عدم موافقت با قوانین، مجاز به استفاده از این سامانه نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

قوانین عمومی

لطفا با دقت مطالعه کنید:

– دانیون تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و رعایت تمامی این قوانین و هنجارها در آن الزامی تلقی می گردد.
– کلیه کاربران موظف به پیروی از متن کامل قانون جرائم رايانه‌ ای می باشند و عواقب ناشی از تخطی از آن برعهده کاربر است. (جهت مطالعه متن کامل قانون رايانه‌¬ای به آدرس internet.ir/law.html مراجعه فرمایید)
– مطرح کردن مباحث نژاد پرستانه، اهانت به مذاهب، ادیان، مقامات دولتی، شخصیت‌های سیاسی ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف و یا ارسال موارد قبیح، کلمات مبتذل، تهمت و افترا، تبلیغات و نظرات سیاسی ممنوع می‌باشد.
– حقوق معنوی مطالب منتشرشده، متعلق به دانیون می¬باشد و دانیون حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
– خدمات و محتویاتی که در این اپلیکیشن تولید و عرضه می‌گردند، صرفا جهت استفاده‌ در این اپلیکیشن می¬باشد. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، ویدیوها، طرح‌ها، لوگو و… بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ سوء استفاده از این موارد را ندارد.
– تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع می‌باشد، مگر برابر تصمیم مراجع ذیربط. لذا در صورت درخواست و صدور دستور از سوی مراجع قضایی، دانیون مکلف به ارایه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

– هر کاربر، تنها مجاز به ثبت یک شناسه کاربری می باشد. جهت فعال سازی هر شناسه، باید کد فعال-سازی ارسالی به شماره تلفن را وارد نمایید.
– ضروری است که نشانی ایمیل و یا شماره وارد شده در فرم ثبت‌نام، واقعی باشد.
– نام کاربری و آواتار اعضا نباید نژادپرستانه، غیراخلاقی، قبیح و سیاسی باشد.
– کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و بارگذاری نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نماید. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی خود کاربر می‌باشد.
– اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملا شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک‌کردن هر گونه اطلاعات نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمنا کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک‌کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ دیگر را در اسرع وقت به دانیون اطلاع دهد.

قوانین عضویت