درباره دانیون

نسل جدید یادگیری

موسسه آموزشی اجتماع دانایان آرکا پیشرو نسل جدید در یادگیری، تیم متخصصان و مشاوران منحصر بفردچطور شروع کردیم؟

ایده راه‌اندازی دانیون از یک دغدغه ساده شروع شد. ما فکر کردیم وجود یک راهکار باکیفیت و منعطف، و در عین حال مقرون به صرفه برای همه، مخصوصا خانواده‌ها و دانش‌آموزان ایرانی، می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. هدف ما این است که همه دانش‌آموزان امکان دسترسی به بهترین ها را داشته باشند.
برای پاسخگویی به این نیاز دانیون متولد شد!
در دانیون ما معتقدیم همه دانش آموزان بدون استثناء توانایی بهبود و ارتقاء دارند.دانیون با توسعه ابزارهای تکنولوژی و بهره‌مندی از یک تیم قوی بدنبال این است تا شما دانش آموزان عزیز را همراهی کند تا بتوانید با استفاده از یک سرویس به روز و قوی بهتر از همیشه در امر یادگیری فعالیت کنید. مهم نیست تا الان از چه راه حل هایی برای مقابله با مشکلات استفاده میکردید، از این به بعد ما به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک میکنیم همچنین، ما در دانیون راهکارها و ابزارهای قدرتمند آموزش الکترونیکی را برای دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی ارائه می‌دهیم. و به آنها در ایجاد محتوای آموزشی و ارائه خدمات مدیریت زیرساخت‌های آموزشی الکترونیکی کمک می‌کنیم.و مفتخریم که موسسه آموزشی اجتماع دانایان آرکا به دنبال آن است که مهارت خود را در طراحی و پیاده‌سازی بسترهای آموزش الکترونیکی و محتوای آموزشی برای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی، چه در داخل و چه در خارج از بازار ایران، به‌کار گیرد.

در این ابتکار استراتژیک که با نام برنامه گسترش جهانی (Global Expansion Nexus) در دانیون معرفی شده است، بدنبال شناسایی و گسترش بازارهای جدید برای دانیون، و همچنین، همکاری با سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی بویژه دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی به نام بین‌المللی جهت انجام تحقیقات در راستای بهبود و ارتقاء تجربه‌های آموزشی هستیم.