چرا باید اپلیکیشن رفع اشکال آنلاین دانیون رو روی گوشیمون داشته باشیم؟

 تا حالا شده در یک درس خاص با چند تا اشکال مواجه میشی و کسی رو برای کمک کردن پیدا نکنی؟ یا آخر شب باشه و فردا امتحان داشته باشی و تو حل چند تا مساله احتیاج به راهنمایی و توضیح کامل برای فهمیدن موضوع داشته باشی؟ ما برای کمک به شما سرویس رفع اشکال آنلاین رو ارائه می دهیم . کافیه که از سوال درسیت یه عکس بگیری یا برامون از طریق ضبط صدا موضوعی که نیاز به کمک داری رو توضیح بدی، یا حتی سوالتو برامون تایپ کنی و ارسال کنی. معلمین دانیون در کمترین زمان ممکن پاسخ سوالتو همراه با توضیحات تکمیلی بصورت ویدئو، عکس، صوت و ویا ترکیبی از این موارد برات ارسال میکنن. با دانیون دیگه نگران سوالات حل نشده ات نباش!

 

 

 

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

فقط با پول تو جیبیت میتونی برای خودت معلم بگیری!! با پرداخت هزینه ای بسیار اندک می تونی جواب سوالت رو بهمراه توضیحات تکمیلی و کاملا حرفه ای از بهترین اساتید دریافت کنی.
عدم محدودیت مکانی

عدم محدودیت مکانی

تو لیاقتشو داری!! در هر نقطه ای از سرزمین عزیزمون که باشی، حتی در دورافتاده ترین نقاط؛ میتونی از بهترین اساتید برای پیشرفت و یاد گرفتن کمک بگیری.
عدم محدودیت زمانی

عدم محدودیت زمانی

شاید تشکیل یک کلاس خصوصی در یک ساعت خاص از شبانه روز، برات غیرممکن باشه. دانیون غیر ممکن ها رو ممکن کرده! کافیه اپلیکیشن رو نصب کنی و سوالتو برامون بفرستی، حالا میتونی ویدئو ارسال شده رو بارها و بارها تماشا کنی.
باورنکردنی اما واقعی...

باورنکردنی اما واقعی...

دانیون غیر ممکن ها رو ممکن کرده… کافیه امتحان کنی ...

تمامی حقوق این وب سایت برای دانیون محفوظ می باشد.
×

دانیونی عزیز!

 

سوالی از دانیون داری؟

 

روی دکمه زیر کلیک کن تا در واتزاپ سوالت رو از ما بپرسی
و یا به ایمیل info@dunion.ir ایمیل بزن

× از پشتیانی دانیون سوالی داری؟