کاربران و همراهان گرامی دانیون

جهت تامین حقوق کاربران محترم دانیون و راحتی آنان، قوانین و مقررات زیر وضع گردیده است. در صورتی که کاربری خلاف مقررات مشروحه زیر عمل نماید، مسئولين سامانه اين حق را دارند که محتوای تولید شده توسط آن کاربر و در برخي مواقع پروفایل اختصاصی آن کاربر را از سامانه حذف نمايند. همچنین در صورت محتوی مورد نظر را در صورت درخواست مراجع قضایی، به مراجع مربوطه تحویل دهد.

هرگونه تغییر در محتوای این قوانین از طریق منقضی به اطلاع كاربران خواهد رسید. لازم به ذکر است ثبت نام و ارسال سوال در این اپلیکیشن به منزله پذیرش قوانین زیر می باشد. در صورت عدم موافقت با قوانین، مجاز به استفاده از این سامانه نخواهید بود و مسئولیت هرگونه عواقب قانونی بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

 • دانیون تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و رعایت تمامی این قوانین و هنجارها در آن الزامی تلقی می گردد.
 • کلیه کاربران موظف به پیروی از متن کامل قانون جرائم رايانه‌ ای می باشند و عواقب ناشی از تخطی از آن برعهده کاربر است. (جهت مطالعه متن کامل قانون رايانه‌‌ای به آدرسir/law.html مراجعه فرمایید)
 • مطرح کردن مباحث نژاد پرستانه، اهانت به مذاهب، ادیان، مقامات دولتی، شخصیت‌های سیاسی ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف و یا ارسال موارد قبیح، کلمات مبتذل، تهمت و افترا، تبلیغات و نظرات سیاسی ممنوع می‌باشد.
 • حقوق معنوی مطالب منتشرشده، متعلق به دانیون می‌باشد و دانیون حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 • خدمات و محتویاتی که در دانیون تولید و عرضه می‌گردند، صرفا جهت استفاده‌ در این سامانه می‌باشد. هر گونه سوء‌استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، ویدیوها، طرح‌ها، لوگو و… بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ سوءاستفاده از این موارد را ندارد.
 • نام کاربری و آواتار اعضا نباید نژادپرستانه، غیراخلاقی، قبیح و سیاسی باشد.
 • ضروری است که نشانی ایمیل و یا شماره وارد شده در فرم ثبت‌نام، واقعی باشد.
 • کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و بارگذاری نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نماید. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی خود کاربر می‌باشد.
 • تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع می‌باشد، مگر برابر تصمیم مراجع ذیربط. لذا در صورت درخواست و صدور دستور از سوی مراجع قضایی، دانیون مکلف به ارایه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.
 • اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملا شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک‌کردن هر گونه اطلاعات نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمنا کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک‌کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ دیگر را در اسرع وقت به دانیون اطلاع دهد.
 • دانیون تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین دانش آموزان و دبیران را فراهم آورده و تلاش دارد تا فرایند انجام خدمات یاد شده به بهترین وجه انجام گیرد لذا هر نوع خدماتی که صورت می‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین دانش آموزان باهم و با دبیران است و دانیون تنها زمینه‌ی انعقاد این قرارداد را مهیا می‌کند و هیچ‌گونه مسئولیتی، اعم از حقوقی و کیفری، در قبال اتفاقات حین انجام خدمات در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

همه تلاش ما ارائه خدمات با کیفیت است لذا تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با به ‌روزرسانی نرم‌افزارها کیفیت و نوع خدمات ارائه ‌شده را ارتقا بخشیم.

 


تمامی حقوق این وب سایت برای دانیون محفوظ می باشد.
×

دانیونی عزیز!

 

سوالی از دانیون داری؟

 

روی دکمه زیر کلیک کن تا در واتزاپ سوالت رو از ما بپرسی
و یا به ایمیل info@dunion.ir ایمیل بزن

× از پشتیانی دانیون سوالی داری؟