سرویس های ارائه شده توسط دانیون به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

• سرویس تدریس خصوصی آنلاین دانیون 

• اپلیکیشن رفع اشکال آنلاین دانیون 

• سامانه مدرسه مجازی دانیون

 دو سرویس اول مخاطب فردی دارند ( دانش آموزان) و مخاطب سرویس سوم دانیون شخصیت های حقوقی و مدارس می باشند.

ما همواره از جذب و همکاری با مدرسان باتجربه، دانشجویان نخبه و کلیه کسانی که این توانایی را در خود می بینند که به عنوان استاد دانیون ( در اپلیکیشن رفع اشکال آنلاین و یا تدریس خصوصی آنلاین ) با ما همکاری داشته باشند ، استقبال می کنیم . اگر شما هم جز این افراد هستید همین الان دست به کار شوید.

کافیست از طریق همین سایت اقدام به پر کردن فرم همکاری با ما بنمایید (از اینجا) . همچنین شما می توانید رزومه و درخواست همکاری خود را به آدرس ایمیل (edu@dunion.ir) برای ما ارسال کنین. همکاران ما در واحد علمی پس از بررسی با شما تماس می گیرند و پس از بررسی عیار علمی و نحوه استفاده از اپلیکیشن رفع اشکال و پلتفرم های برگزاری جلسات آنلاین ، اقدام به عقد قرارداد با شما می نمایند . اساتید دانیون برای ما به مثابه سرمایه های گرانبهایی هستند و گروه علمی آموزشی دانیون تمام تلاش خود را در جهت حفظ رضایت آنان خواهد داشت.

بله . تیم دانیون از ابتدای پروسه رزرو کلاس توسط دانش آموز تا آخرین لحظات تشکیل کلاس و گرفتن بازخورد از دانش آموزان و انتقال آن به اساتید ، در کنار شما خواهد بود و آموزش های لازم در این راستا به شما داده خواهد شد.

اساتید ما هم در بخش رفع اشکال آنلاین و هم در بخش تدریس خصوصی آنلاین در پایان هر ماه پرداختی خواهند داشت . در مورد شرایط مالی همکاری ، در ابتدای کار قراردادی فی مابین طرفین امضا می شود و کلیه توافقات مالی با رضایت و اطلاع طرفین خواهد بود.

در پاسخ به این سوال سه حالت ممکن است وجود داشته باشد: 

• رزومه شما بررسی شده و نام شما در فهرست معلمینی که قرار است در آینده با آن ها تماس بگیریم ، قرار گرفته شده است. تیم علمی دانیون به زودی با شما تماس خواهد گرفت لطفا صبور باشید. 

• رشته تدریس شما در دروسی که فعلا در دانیون تدریس و یا رفع اشکال می شوند قرار ندارد . در اینگونه موارد نیز اطلاعات شما ثبت می گردد و در صورت اضافه کردن دروس مورد تخصص شما به مجموعه ، حتما با شما تماس گرفته خواهد شد . پس ناامید نباشید و رزومه تان را برای ما ارسال کنید. 

• رزومه و سوابق کاری شما نتوانسته نظر مساعد تیم هیئت علمی ما را جلب کند !

بله . قطعا همینطور است . ماهیت شغل تدریس ، پاره وقت است و شما به راحتی می توانید از زمان های بیکاری خود کسب درآمد کنید و از کار با تیمی حرفه ای و معتبر لذت ببرید و تجربه بیندوزید . پس اگر دانشجوی نخبه و توانمندی هستید و یا هر شغل دیگری دارید و توانایی تدریس به لحاظ علمی و انتقال مطالب را در خود می بینید ، معطل نکنید و همین الان رزومه تان را برای ما بفرستید.

 


تمامی حقوق این وب سایت برای دانیون محفوظ می باشد.
×

دانیونی عزیز!

 

سوالی از دانیون داری؟

 

روی دکمه زیر کلیک کن تا در واتزاپ سوالت رو از ما بپرسی
و یا به ایمیل info@dunion.ir ایمیل بزن

× از پشتیانی دانیون سوالی داری؟