درباره ما

درباره ما - دانیون

 

در دانیون ما معتقدیم همه دانش آموزان بدون استثناء توانایی بهبود و ارتقاء دارند. گروه ما با توسعه ابزارهای تکنولوژی و بهره‌مندی از یک تیم قوی بدنبال این است تا شما دانش آموزان عزیز را همراهی کند تا درسهایتان را بهتر از همیشه یاد بگیرید.

چطور شروع کردیم؟

ایده راه‌اندازی دانیون از یک دغدغه ساده شروع شد. ما فکر کردیم وجود یک راهکار باکیفیت و منعطف، و در عین حال مقرون به صرفه برای همه خانواده‌ها و دانش‌آموزان ایرانی می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. هدف ما این است که همه دانش‌آموزان ایرانی امکان دسترسی به بهترین معلم‌ها با یک قیمت مقرون به صرفه را داشته باشند. برای پاسخگویی به این نیاز “اپلیکیشن رفع اشکال دانیون” متولد شد!

 

پس از گذشت مدتی و بدنبال استقبال گسترده از این طرح ، با این تقاضا از طرف بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان مواجه شدیم که بستر ارتباط مستقیم معلمین و دانش آموزان را فراهم آوریم .

بر این اساس ” سامانه تدریس خصوصی آنلاین دانیون” بنا نهاده شد . هدف ما از این سرویس ایجاد بستر ارتباطی مستقیم فی ما بین دانش آموزان و اساتید است.

ما در دانیون معتقدیم همه دانش آموزان ، در هر کجای این مرز و بوم و با هر توان اقتصادی و وضعیت تحصیلی ، ارزشمند هستند . همه آن ها شایسته دریافت ممتازترین خدمات آموزشی هستند . بنابراین تیم علمی متشکل از برترین اساتید و ممتازترین دانشجویان دانشگاه های برتر کشوری،در اینجا گردهم آمدند تا خدمات آموزشی با نازل ترین قیمت را برای همه دانش آموزان فراهم کنند.

باشد که هیچ دانش آموز مستعدی ، به علت محدودیت ها از داشتن بهترین ها ، محروم نگردد. چرا که او شایسته و ارزشمند است.


تمامی حقوق این وب سایت برای دانیون محفوظ می باشد.
×

دانیونی عزیز!

 

سوالی از دانیون داری؟

 

روی دکمه زیر کلیک کن تا در واتزاپ سوالت رو از ما بپرسی
و یا به ایمیل info@dunion.ir ایمیل بزن

× از پشتیانی دانیون سوالی داری؟