دانش آموزان ایرانی خارج از کشور

آموزش خواندن و نوشتن فارسی به بچه‌ها دغدغه مشترک والدین ایرانی مقیم خارج از کشور است. زیرا آنها از تاثیرات مثبت يادگیری زبان فارسی بر رشد فرهنگی و فکری بچه‌ها آگاه هستند. اما متاسفانه مشکلات و کمبودهای بسیاری در این زمینه برای آنها وجود دارد، به عنوان مثال در بسیاری از شهرها و مناطق مدرسه فارسی وجود ندارد.

در بعضی شهرها هم که مدارس ایرانی دایر است، فقط در یکی از روزهای آخر هفته دو ساعت برای بچه‌ها کلاس برگزار می‌شود.  البته بیشتر آنها هم با مشکلاتی مانند تخصیص وقت، صرف هزینه و زمان اضافی برای رفت و آمد مواجه هستند.

کیفیت آموزش هم همیشه جای بحث دارد. زیرا روش تدریس‌های قدیمی برای بچه‌های نسل جدید اصلا جذاب و کارا نیست.

طول دوره آموزش هم موضوعی شایان توجه است. در خیلی از مدارس فارسی، آموزش کلاس اول بیش از دو سال و در بعضی موارد تا سه سال هم طول می‌کشد.  این موضوع به نوبه خود باعث کاهش انگیزه بچه‌ها و حتی والدین برای ادامه این راه می‌شود.

از این رو تیم دانیون تصمیم گرفته است برای همراهی این گروه از دانش آموزان ایرانی و خانواده عزیزشان گروهی از معلمین با تجربه و حرفه ای را برای آموزش و یادگیری دروس فارسی و ریاضی به صورت کلاس های خصوصی آنلاین در این صفحه معرفی نماید. امیدواریم بتوانیم بخش کوچکی از دغدغه شما عزیزان را در بحث آموزش مرتفع نماییم. 


تمامی حقوق این وب سایت برای دانیون محفوظ می باشد.
×

دانیونی عزیز!

 

سوالی از دانیون داری؟

 

روی دکمه زیر کلیک کن تا در واتزاپ سوالت رو از ما بپرسی
و یا به ایمیل info@dunion.ir ایمیل بزن

× از پشتیانی دانیون سوالی داری؟